Hlavní navigace

OBZP a daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 194.212.22.---

    8. 3. 2012 20:52

    Dobrý den,
    část roku 2011 jsem strávil na Úřadě práce (již jsem nepobíral žádné dávky), zbytek roku jsem byl OBZP, bez jakýchkoli příjmů. Mám podat daňové přiznání jako obvykle, jen s tím, že doložím evidenci na ÚP a v kolonkách příjem bude 0 nebo v této situaci nemusím daňové přiznání podávat? Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 3. 2012 22:35

      bez přezdívky

      Pokud máte nějaké příjmy ke zdanění - jako OBZP můžete mít např. příjmy podle §8,9,10 ZDP  tak v některých případech ano.

      U §10 pokud jejich výše činila více než 20000 ročně (sem spadají příjmy z pronájmu např.)

      Amaja

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).