Hlavní navigace

Pozemkové úpravy - do nákladů?

  • (neregistrovaný) 193.165.78.---

    21. 1. 2014 11:40

    >>Je možné účtovat úpravy na pozemku v majetku s.r.o. -
    >>odvodnění, izolační práce, srovnání atd. rovnou do
    >>nákladů nebo je nutné je odepisovat (je to
    >>rekultivace
    >>§26/2f a 26/3b)? Cena prací cca 100 tisíc.
    >>Nejedná se o stavební pozemek, ale o louku. Nevyužívá
    >>se pro zemědělské účely. Děkuji za odpověď.
    >
    >Není to stavební pozemek, nepoužívá se pro
    >zemědělství...
    >K čemu slouží? Tedy jakým způsobem slouží k dosažení,
    >zajištění a udržení příjmů?
    Děkuji za reakci. Na pozemku bude umístěna reklama a bude se využívat k marketingovým účelům, případně k pronájmu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).