Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Jediná chyba v přehledu může znamenat zbytečné tisíce navíc
Změna hlášení má háček. Všechny formuláře pojišťovnám se podávají dál postaru
Květnové svátky posunou výplaty důchodů
Připravovaná novela stavebního zákona: Znovu a lépe?
Perličky z diskuze účetních k JMHZ
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
22. 1. 2014 8:58
Dobrý den, jsme prodejna aut, stalo se nám to, že vůz našeho zákazníka poškodil náš dodavatel při mytí vozu. Vůz jsme museli opravit. Vystavili jsme na majitele vozu fakturu za opravu. Dodavatel z myčky měl pojistku na "blbost" a jeho pojišťovna uhradila část vystavené faktury za opravu,
A protože zbývalo uhradit docela hodně peněz na faktuře (která je vystavená na zákazníka) domluvil se dodavatel z myčky a zákazník že zbývající částku uhradí na půl. Takže mám u této faktury platbu od pojišťovny, od zákazníka který je na faktuře a od dodavatele z myčky.
Dodavatel z myčky teď po mě chce abych mu dala na jeho zaplacenou půlku doklad.
Jak mu můžu vystavit doklad? Byla to podle mě jeho dobrá vůle něco zaplatit co nemusel. Fakturu mu dát nemůžu protože není vystavená na něj, natož doklad v hotovoti k této faktuře.
Je nějaká možnost řešení? Děkuji