Re: Elektronické podání DPH
Mrkněte se na stránky adisepo.mfcr.cz, tam si najděte el. přiznání DPH, zadejte načíst soubor - to je ten, co Vám vygeneroval počítač, postupujte podle pokynů, jsou zcela jasné a po kontrole atd., si zadejte Uložení pro datovou schránku (nebo tak nějak, dost spěchám, tak to píšu dost nepřesně, ale je to tam opravdu jasné). Tento soubor pak zašlete přes DS.
Omlouvám se za případné drobné nepřesnosti.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Změny, které přináší rok 2026 do oblasti zaměstnávání
Velký rozcestník změn v roce 2026, které se týkají podnikatelů
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více než 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
23. 1. 2014 21:06
Dobrý den,
účetní software mi vygeneroval xml soubor přiznání DPH. Poslala jsem to na FU datovou schránkou tak, že jsem tento xml soubor přiložila k nově vytvořené zprávě jako přílohu. Na FU mi tvrdí, že to tak být nemůže a že to musím poslat jinak a nepřipojovat to jako přílohu.
Můžete mi prosím poradit, jak se to tedy přes datovou schránku dělá?
Děkuju