Hlavní navigace

Členství ve svazu a DPH

  • (neregistrovaný) 178.77.244.---

    25. 1. 2014 12:36

    musím se registrovat k plátcovství DPH, když se stanu členem svazu, ve kterém jsou ostatní členové plátci DPH? podle § 6a zákona o DPH. Je to stejné u "svazu" jako u "sdružení"?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).