Hlavní navigace

Pro p. Janu N. - přijatá FA Slovensko

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    31. 1. 2014 9:20

    Dobrý den, mohla bych se prosím ještě vrátit ke včerejší otázce uvedené níže? Jde mi o přijatou FA za zboží od slovenského plátce, které zůstane v SK pro naši zakázku. On bude jistě fakturovat s DPH - co pro nás vyplývá z této přijaté FA, zaúčtujeme bez DPH a budeme si moci pak zažádat o vrácení DPH, je nutná registrace na SK? Moc děkuji.

    Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, jak by to bylo
    >s DPH v tomto případě? My jako český plátce -
    >dodavatel budeme dodávat na Slovensko zařízení včetně
    >instalace. Část komponentů ale dodá jiná slovenská firma pro
    >nás přímo na Slovensko, část komponentů budeme
    >kompletovat v ČR a pak převezeme na SK. Poté provedeme
    >instalaci přímo na SK. Bude vydaná FA pro našeho konečného
    >slovenského zákazníka (je plátcem na SK) bez DPH a je
    >nutná registrace k DPH na SK? Moc děkuju.

    §7/3 místo plnění je v sk v místě instalace, vy bez daně ř. 26 a zdaní příjemce plnění-plátce

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).