Hlavní navigace

prodej moviteho majetku

  • (neregistrovaný) 93.99.63.---

    24. 2. 2014 15:28

    Pokud prodám movitý majetek, jde o skříně, starší zařízení z bytu, a cena přesáhne 20000,--, uvažuji správně, že tento majetek je od daně z přímů ovobozen ? §4

    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).