Re: odstupné a roční zúčtování
Já si myslím, že potvrzení bylo vystaveno správně, tím, že bylo vystaveno pouze jedno. A na něm se vyznačí, které měsíce bylo prohlášení podepsané. Vystavit 2 potvrzení by bylo špatně.
Re: odstupné a roční zúčtování
děkuji vám všem a při vašich odpovědích mi došlo, jak psal(a) juklík, že vlastně v A ty zbylé měsíce nepodepsala a když nepodepsala a měla sraženou zálohovou daň, je povinna podat DAP. moc vám všem děkuji, bez vás bych to nedala !! krásný den vám všem, jo
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více než 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
Velký manuál k paušální dani OSVČ pro rok 2026
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
10. 3. 2014 8:13
Dobrý den, prosím o váš názor. Mám před sebou Potvrzení o zdanitelných příjmech, paní pracovala v A od ledna do dubna, ale zúčtováno má v lednu-červenci. v B pracovala od května do července. Volala jsem účetní z A, slevu jí dávala jen do dubna a zúčtováno květen-červenec je odstupné po částech. Nejsem si jista, jak posoudit, zda se jedná o souběh příjmů a zaměstnankyně je povinna podat daň.přiznání anebo se jedná o doplatek z prvního zaměstnání a provedu jí roční zúčtování. Přikláním se k ročnímu zúčtování. Jak se na to díváte prosím vy? moc děkuji, jo