Hlavní navigace

Roční zúčtování

  • (neregistrovaný) 193.179.124.---

    11. 3. 2014 7:40

    Dobrý den, prosím poraďte:
    mám uzavřenou rámcovou smlouvu, jsem členem komise, na tuto smlouvu mi byl vyplacen roční paušál 7000,- Kč. Poraďte, prosím, kam tuto částku, (je čistá) potvrzení o zdanitelných příjmech nemám, do daní dám? Snad do ostatních příjmů § 10?
    Děkuji Hana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).