Hlavní navigace

Zrušení s.r.o. a darování automobilu

  • (neregistrovaný) 109.81.184.---

    14. 3. 2014 13:30

    Dobrý den, prosím o radu jak zaúčtovat plně odepsaného majetku darování automobilu v majetku s.r.o., lze převést na jediného společníka? nebo darovat tytéž osobě. , dle zákona §2055. Jak celou transakci zaúčtovat. Děkuji Vendyy

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).