Hlavní navigace

Dar osobě se ZTP

  • (neregistrovaný) 85.71.120.---

    19. 3. 2014 14:29

    Dobrý den, moc prosím o radu... Můžu si odečíst finanční dar pro osobu se ZTP, která pobírá invalidní důchod? §15 jsem četla, ale není mi jasné, jak prokázat vynaložení daru? Musím být konkrétně dohledatelné na jaké účely byl? Předem díky!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).