Hlavní navigace

Spojené osoby

  • (neregistrovaný) 90.180.177.---

    28. 3. 2014 10:33

    Dobrý den
    potřebovala bych prosím poradit, zda se jedná o transakce mezi spojenými osobami? pro vyplnění přiznání DPPO
    společnost s.r.o. má jediného vlastníka. tato společnost fakturuje stavební práci sdružení bez právní subjektivity, kde tento je jedním ze společníků. a druhým jeho bratr.
    bude se jednat o spoejné osoby dle§23 odst. 7 písm. b) ?
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).