Hlavní navigace

PAMICA pracuje v ní někdo

• (neregistrovaný) 217.170.105.---

16. 1. 2015 12:14

Dobrý den,používá zde někdo program Pamica??
    A pomohl by mi, jak postupovat při zadání odměny jednatele??
    Velice děkuji. Už nad tím sedím od včera a pořád nevím :-((

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 1. 2015 12:36

Marci_K (neregistrovaný) 90.180.122.---

Re: PAMICA pracuje v ní někdo
      Dobrý den. Zavolejte si na podporu, pokud tápete. Já to řešila před několika měsíci, ale je to tak zdlouhavé takto odpovídat, že bude lepší, když zvednete telefon a necháte se navést podporou.
      Musíte si to předně ošetřit a správně zadat v pracovních poměrech - druh pracovního poměru, zadejte podle napsané smlouvy, nevím, jestli je k funkci jednatele ještě zaměstnanec, nebo není, jestli má stanoven nějaký úvazek, atd...

Pokud i tak nenajdete vhodnou položku do mzdy, můžete si v definicích položek mezd najít obdobnou, zkopírovat a vytvořit vlastní.

• 16. 1. 2015 12:45

VN (neregistrovaný) 217.170.105.---

Dobrý den, děkuji za reakci. Já, ale na podporu volala už 2x a pořád tomu nerozumím. Můj starý program byl bez problémů, ale tady si nevím fakt rady. Přijde mi to složité a tápu i přes podporu. A hlavně mám strach, abych to nenastavila špatně do budoucna :-( Už jsem z toho tak zmatená, že..Proto můj dotaz, zda tu někdo nemá již větší zkušenost a nenavedl by mě. I zavolám, když se hnu..

• 16. 1. 2015 13:26

Lenka28 (neregistrovaný) 2a00:1028:9942:----:----:----:----:----

Divím se, že jste nebyla s podporou spokojena - Pohoda i Pamica mají výbornou podporu, vždy mě krásně navedli a pomohli.
      Pokud teda již nechcete volat, zde prostudujte návod - je to tam napsané.... str. 122 a dál.

http://www.stormware.cz/dnload/guide_PAMICA2014.pdf

• 16. 1. 2015 13:58

Děkuji paní Lenko, možná jsem jen ze všeho dopletená a hledám složitosti, kde nejsou. To na co jste mi poslala odkaz mám nastudované,děkuji. Může se zeptat na to s čím si nevím rady?
      1)Pokud je smlouva o výkonu funkce jednatele dle §59 ZOK - tak v Pamice pole Prac.poměr podle Zák.práce nezaškrtnu, že??

• 16. 1. 2015 14:54

Re: PAMICA zavedení Jednatele PROSÍM
      Prosím jak bude v PERSONALISTICE zavedena tato odměna dle Smlouvy o výkonu fce: Jednateli společnosti náleží za výkon funkce odměna ve výši 2.000,- Kč/rok,
      která bude vyplacena vždy ve mzdách za měsíc prosinec,
      na bankovní účet jednatele, který pro tyto účely sdělí
      Prosím jak zadám:
      1) začátek příp. konec PP - bude uvedeno 1.12.-31.12.2014??
      2) druh PP - bude BEZ ÚVAZKU??
      3) ODVODY - zaškrtnu vše?
      4) jak nastavím trvalé složky??
      Tento pracovník má již pracovní poměr jako programátor.
      Pomůže někdo? Moc prosím

• 16. 1. 2015 15:37

mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

A to jste dávala při volání na hotlinku takto konkrétní otázky a oni Vám neodpověděli? Já mám s nimi mnohem lepší zkušenosti...

• 16. 1. 2015 15:47

Ano, paní mi skoro na vše odpověděla záleží jak to máte. Přestože jsem se takto přesně ptala. A jednou řekla bez úvazku a pak zase, že časová mzda..
      I jsem napsala na jejich email.. doteď bez reakce..
      Už fakt nevím..
      Vystavila jsem zaměstnanci výplatní pásku na starém programu a asi to budu řešit nějakým pokusem..
      A to mě čeká i jednatel, který nemá jiný příjem. Bude mít jen odměnu za ten rok 2.000,-. Prosím jakým kodem jej přihlásím na ZP k té odměně? Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).