Re: Program MRP a Ježek Stereo
Dobré ranko, v MRP účtuji několik firem, jsem velmi spokojená. Používám i sklady, mzdy. Mají to velmi dobře propracované a propojené. Mohu jen doporučit :-)). Pěkný den.
Re: Program MRP a Ježek Stereo
Dobrý den, my máme MRP-K/S, přesný rozdíl neznám, ale když jsem se dívala na jejich stránky, myslím, že MRP-K/S má již celou agendu v jednom. Mám tu učetnictví, daňovou evidenci, personalistiku, mzdy, sklady, pokladnu, evidenci majetku, maloobchod, poštu, pomocné knihy. Je to celý komplet. Tak asi v tom je rozdíl. Zkuste tam zavolat. Jsou velmi ochotní. Níkdy jsem s nimi neměla problém. Pěkný den.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
21. 1. 2015 22:54
Dobrý večer,
uvažuji nad pořízením programu MRP, máte někdo? Jste spokojení? Používám Ježka Stereo a na DE Účto od Tichého. Teď uvažuji, jestli mám koupit upgrade na stávající nebo MRP, kde nabízejí 50% slevy. Budu ráda za názory.
Děkuji.