Hlavní navigace

Jednorázová náhrada za omezení

  • (neregistrovaný) 84.242.126.---

    5. 2. 2015 9:47

    Dobrý den,
    setkávám se s tímto poprvé, a proto prosím o radu zkušenější ...
    Zaměstnanec měl v roce 2014 příjmy ze zaměstnání, k tomu podepsal Dohodu o jednorázové náhradě za omezení v užívání nemovitosti s energetickou společností (vstup a vjíždění stavební techniky na jeho pozemek) a dostal od nich jednorázovou náhradu ve výši 22.151 Kč.
    Má otázka zní: musí si zaměstnanec udělat DP sám (to asi nebude do ročního zúčtování) ? Jsou to příjmy podle §10 ? A pokud ano, tak výdaje k tomuto asi nejsou žádné ...
    Mockrát děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).