Hlavní navigace

Zdanění příjmu FO- fyzik.soutěž

  • (neregistrovaný) 195.113.183.---

    5. 2. 2015 14:55

    Dobrý den,
    prosím poradíte ohledně zdanění příjmu FO? Student doktorského studia (a zároveň zaměstnanec) vyhrál peněžní ceny v hodnotě 35 tis. ve fyz. soutěžích (nezdaněné). Soutěže pořádá MŠMT a Česká fyz.společnost.
    Podám DP a dodaním §10 nebo zde platí nějaké osvobození (§4 atd) ? Už se v tom ztrácím...
    Děkuji za odpověď.
    Ljuba

    http://www.msmt.cz/vzdelavani/vysoke-skolstvi/predkladani-navrhu-na-udeleni-ceny-ministra-skolstvi-mladeze-1

    http://www-ucjf.troja.mff.cuni.cz/cfs/view.php?content=./content/odehnal.html

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).