Hlavní navigace

DP - sleva na manžela

  • (neregistrovaný) 78.80.195.---

    9. 2. 2015 10:21

    Dobrý den, jsem OSVČ, výdaje uplatňuji paušálem, tudíž nemůžu uplatňovat slevu na manžela že?
    Ještě vlastním osobní automobil, který nepoužívám k podnikání, ale pronajímám ho firmě (měsíční nájem). Musím tyto příjmy uvést v DP dle §9.
    Děkuji M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).