Hlavní navigace

Vozidlo z aukce

  • (neregistrovaný) 82.202.73.---

    9. 2. 2015 11:50

    Při koupi vozidla v aukci je na příjmovém dokladu napsáno: "na vozidle nemůže být uplatněn odpočet dph". Na auto nakoupím náhradní díly a opravím. Pak prodám:
    1. z nákupu náhr. dílů uplatním dph?
    2. při prodeji budu postupovat dle §90 ZDPH? Dph odvedu pouze z rozdílu mezi kupní a prodejní cenou?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).