Hlavní navigace

Přeprava - osvobozeno dle §69?

  • (neregistrovaný) 89.176.124.---

    10. 2. 2015 11:09

    Dobrý večer, mám dotaz zda má být naše plnění osvobozeno od DPH dle §69 :
    My -český přepravce(plátce) veze pro českého přepravce (plátce) zboží z holandského přístavu. Zboží je z třetí země. My jsme v NL naložili a v ČR proclili.
    Má být faktura bez DPH (osvobozeno dle §69).
    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).