Re: zboží do EU-DPH
Myslím, že správně vystavena březen, DUZP duben, trochu se to rozpadne, ale to se stává ... nám třeba do 3.zemí běžně. Naloží to 26.3. a republiku to opustí 2.4., páč to jezdí v kamionu po republice. Do DPH to v tomto případě jednoznačně jde v dubnu. Myslím, že i EU je na tom stejně.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
22. 4. 2015 8:17
Dobrý den, prosím o konzultaci, nejsem si jistá .
při dodání zboží do EU vystavujeme faktury ihned, k datu vystavení dáváme do přiznání. Nyní ale máme více případů, u kterých je
faktura vystavena až v okamžiku doručení zboží odběrateli (jiné dodací podmínky). takže místo např. dříve DUZP březen, nyní je vystavena až v dubnu. Vadí to něčemu,odporuje § ? domnívám se, že ne.
děkuji moc za radu