Re: Faktura od plátce s DPH 0 %
Děkuji za odpověď. Je to příspěvková organizace. Ale v tom §61/d je napsáno "osobám, které vykonávají sportovní činnost", a to my nejsme... Zavolám tam - myslela jsem, že je to třeba nějaká samozřejmá věc, o které nevím, ale vypadá to, že to mají opravdu špatně. Ještě jednou děkuji.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
26. 5. 2015 9:56
Dobrý den,
s fakturami teprve začínám, tak se omlouvám za hloupý dotaz... Od provozovatele tenisových kurtů jsem obdržela fakturu za permanentky a ač se jedná o plátce DPH, uvedl DPH 0 %. Máme to pro zaměstnance, takže stejně bychom DPH na vstupu neuplatnili, ale zajímá mě, jestli to má vystavené dobře - z jakého důvodu by bylo nulové DPH? A pokud by faktura byla případně špatně, je mou povinností dodavatele na to upozornit...?
Děkuji,
s pozdravem Irena M.