Hlavní navigace

Podíl na zisku od dceřinky mateřské spol

  • (neregistrovaný) 217.112.165.---

    30. 9. 2015 13:13

    Dobrý den, potřebovala bych poradit.
    Chci převést podíl na zisku z dceřiné společnosti (sídlo na Slovensku) do mateřské společnosti v ČR, která je jejím 100% vlastníkem. Je tento příjem u mateřské společnosti v ČR osvobozen od daně?
    Vím, že to řeší § 19 ZDP, ale nějak z toho nejsem moudrá.
    Chápu dobře, že je tento příjem osvobozen?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).