Hlavní navigace

Odpočet v poměrné výši?

  • (neregistrovaný) 46.135.117.---

    10. 2. 2016 19:38

    Dobrý den,prosím o radu.V KH se vyplňuje zda byl použit poměr dle §75.A já nevím jak to uchopit.
    Jsem FO vedu DE a od vodafonu mi chodí faktura,kde mám uvedeny volání na dva telefony používané k podnikání a dva telefony soukromé. Všechny telefony jsou detailně účtovány,takže přesně vím částku která je daňová a částku která je nedaňová a na tu si samozřejmě neuplatňuji DPH. Mám vyplnit v KH,že jsem použila poměr,nebo tím,že je vše na faktuře detailně rozepsané a uplatňuji si jen to co skutečně se používá k podnikání, tak nevyplňovat použití poměru.Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).