Hlavní navigace

Výnos ze směnky

  • (neregistrovaný) 80.188.45.---

    18. 2. 2016 8:16

    Dobrý den, jsem FO, mám výnos ze směnky, může mi prosím někdo poradit do jakého § tyto příjmy zapíši v daňovém přiznání? Zda do § 8 nebo §10. Já bych je dala do §8.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).