Re: KH a datumy v Pohodě
datum odp./doruč. - datum, dle kterého vstupuje do DPH i do KH (přišla-li faktura v únoru, pak únorové datum - vstupuje do DPH i do KH v únoru)
datum KH DPH - datum DUZP na přijaté faktuře, které pak vstupuje do KH do sloupce DUZP (faktura, která přišla v únoru, ale je na ni uvedeno DUZP leden, pak datum KH DPH je DUZP leden)
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
18. 2. 2016 10:37
Účtuji v Pohodě, jak dáváte datumy,aby správně vstupovaly do kontrolního hlášení, podle čeho se řídít? aby to správně vstupovalo do i do DPH. Důležité je datum zdanitelného plnění. Ale když fa přijde až v únoru? Dříve se účtoval datum doručení. Víte někdo? Díky za rady.