Hlavní navigace

Prodej darované nemovitosti

  • (neregistrovaný) 77.104.198.---

    18. 2. 2016 13:15

    Prosím pěkně, v roce 2015 jsem dostala darem nemovitost od velmi vzdáleného příbuzného (takže ani první ani druhá řada), v darovací smlouvě je odhad 500 tis. Kč. V témže roce jsem ji prodala za 450 tis. Kč. Doufám ?!?! že nemusím nic danit v § 10 - je to tak?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).