Re: OT: Jak tomu bude se vstupem do euro
A jen tak mimochodem, jakouže to máte na mysli společnou měnu -
EURO německé,francouzské,španělské slovenské či třeba řecké - fakt v jednotě je síla. Až na malý detail,že se dá opravdu směle pochybovat o jednotné měně, spíš o jednotném názvu.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
23. 5. 2016 9:41
Ministerstvo financi aktuálně vypisuje výběrové řízení na pozici Generální ředitel Státní tiskárny cenin.
http://www.mfcr.cz/cs/aktualne/aktuality/2016/vyberove-rizeni-na-pozici-generalni-redi-24964
V souvislosti s tím nutno dodat, že to bude docela náročná práce. ČNB se dušuje, že do eurozóny tak brzy zase nepůjdeme, stejně tak náš pan prezident. Z toho vyplývá, tedy alespoň pro mne, že tam budeme velmi brzy a je docela možné, že už se ani k reálnému nezmanipulovanému kurzu CZK-EUR už ani nikdy nevrátíme.