Hlavní navigace

DPH u převodu práv

  • (neregistrovaný) 93.89.107.---

    13. 10. 2016 22:23

    Prosím nevíte někdo, jestli bude DPH na faktuře za převod hráčských práv u fotbalistů? Jsme z.s. - osvobozeno bez nároku § 61 odst. a nebo DPH bude???

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).