Hlavní navigace

Flexi Pass platné dva roky a daň.osvob.

  • (neregistrovaný) 89.177.180.---

    20. 10. 2016 17:35

    Dobrý den, v srpnu zaměstnavatel rozdal zaměstnancům Flexi Passy platné do prosince 2017 s tím, že do 31.12.2016 musí všichni donést účtenky, za co ty Flexi poukázky utratili. To, co neutratí do konce roku 2016, prý přestane být osvobozeno dle § 6/9/d DZP a dodatečně to bude zaměstnancům zdaněno. Je to tak v pořádku? Přece když už zaměstnanci ty poukazy dostali, tak proč není jejich věc, za co je utratí a kdy? Pokud to dobře chápu, tak se ty Flexi Passy ani nedají utratit za nic jiného než za to, co je dle § 6 osvobozeno (tj. za zdravotnické, rekreační, vzdělávací a sportovní akce...). Děkuji za vysvětlení.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).