Re: Přefakturace služeb
**
Jelikož je fakturace bez DPH, daň.přiznání pouze do ř. 510, fakturujte to tedy v 09/05 (na fa si dejte poznámku, že bylo rozhodnuto ke dni 30.9.05).Snad nebude tak zle, když jde o osvobozené plnění.
Správně by to mělo být ale za 08/05 - dodat. DP
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Pozor na poslední den neschopenky. Kontrola může přijít i po „uschopnění“
Rozkaz k vyklizení problematického nájemníka z bytu: Kdy ho nelze vydat?
Lyžovat, nebo jít pěšky? Díky nápadu dvou bratrů už si v zimě nemusíte vybírat
Řadě důchodců přijde v únoru nižší penze než v lednu. Úřady vysvětlují proč
Menší podnikatelé mohou požádat o bezúročný úvěr na investice, týká se to i OSVČ
Fialova vláda krátila připomínková řízení, Babišův kabinet je dokonce přeskakuje
30. 9. 2005 16:12
Dobrý den, mám prosbu. Dodavatel EU nám zaslal zboží, kde dopravu nám vyúčtovala přepravní firma a to od českých hranic do naší firmy. To vše proběhlo 31.8.2005. Uplatnili jsme si odpočet DPH dle faktury.
Dnes bylo rozhodnuto, že dodavatel bude hradit dopravu celou tedy i to co nám bylo fakturováno přepravní službou a to způsobem, že mu máme vystavit fakturu v EUR na sumu, kterou jsme uhradili a on nám ji uhradí. Fakturu budu vystavovat k dnešnímu dni. Jak je to s DPH, přefakturace služeb, DUZP? Dělám to poprvé a nejsem z toho moudrá.