Hlavní navigace

OT Výkup elektřiny E.ON

• 2a00:1028:8b40:----:----:----:----:----

25. 11. 2016 8:50

Dobrý den,
    hledám někoho, kdo dodává z elektřinu vyrobenou z obnovitelného zdroje E.Onu ... dodáváme víc jak dvacet let, ale jsem z toho čím dál větší pako. Jde mi momentálně JEN o úpravu původní smlouvy o článek Fakturační a platební podmínky. Kdyby si náhodou někdo chtěl vyměnit zkušenosti - každý rok se na fakturu připisuje něco navíc - hned, že se jedná o el. z obnovitelného zdroje, pak se přidala PdP . nyní se ten požadavek na to, co musí být na faktuře opět krapet nafoukl - buď mám červeno před očima a nevšimla jsem si, jak požadovanou informaci zkrátit anebo to jednoduše musím na FV uvést v plném rozsahu :-)

cituji:
    Na Faktuře na základě prohlášení výrobce uvedeného v článku I. odst. 7 této smlouvy bude uvedena informace o tom, že dodaná elektřina je elektřinou z obnovitelného zdroje a dále informace o tom, že elektřina je dodaná bez daně z elektřiny na základě povolení celního úřadu čj. 21318-2/2012-036100-024 ze dne 26.11.2012 vydané kupujícímu a tato faktura je dokladem o prodeji ve smyslu § 17 odst. 4 Sb.části čtyřicáté sedmé zákona č. 261/2007 o stabilizaci veřejných rozpočtů v platném znění.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).