Hlavní navigace

Identifikovaný plátce DPH

  • (neregistrovaný) 217.195.172.---

    21. 12. 2016 20:39

    Prosím o radu.
    OSVČ neplátce DPH bude poskytovat v Estonsku (EU) odborný seminář.
    -jak to bude s fakturací. Fa bez DPH? (pokud osoba ident.k dani)
    -lze použít § 10b - vzdělávací činnost?
    -DPH odvede odběratel?
    -je nutnost se přihlásit jako identifik.plátce?
    -pokud ano tak se uvede na řádku 21 + souhrn.hlášení
    -jak je to u osob neidenfik. k dani

    Předem děkuji za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).