Hlavní navigace

Klamavá cenová nabídka

• (neregistrovaný) 90.178.183.---

1. 1. 2013 15:06

Dobrý den
    nechala jsem si udělat nové rozvody na základě cenové nabídky ale pan přiśel po 4dnech když vše bylo rozkopane že jsme mu nerekli to a to a udelal jino cenovou nabidku jelikož jsem mnela vse rozkopane tak jsem si to od  nich nechala udelat.S tím že mu doplatek zaplatim v lednu ale mezi tím jsme se nepohodli jelikož nefungoval nove napojenej bojler a nechtel mne dat od nej fakturu že mam řešit veškere reklamace přes něj ale když netekla tepla voda vymluvil se že jsou svatky neřesil to pak mne taky urizl co nemel tak že mne zase tekla jen horka voda .
    Ve smluve je že provede tlakove zkousky a predaní o díle ale nic neudelal a jen mne predal konecnou fakturu kde cena byla jina než mne rekl na doplaceni a v zaveru když mne nechtel vyresit problem s bojlerem si to navysil o dph a chybu kreou opravovali diky tomu že to zkazili oni a ted mne hrozi právnikem že když mu to nedoplatim puvodne 10tis chce po mne 21500,.
    Kam se mám obrátit?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 1. 2013 16:19

Rop

Na svého právníka. Jedná se občansko-právní spor a bez konkrétních listin to nikdo řešit nebude.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).