Hlavní navigace

Prosím o reakci zkušené mzdové účetní

  • (neregistrovaný) 46.13.76.---

    28. 2. 2017 9:36

    >>Dobrý den,
    >>prosím ještě jednou. Nemáte s tím někdo zkušenost?
    >> V případě částečné nevyplacené mzdy postupuji podle
    >>Pokynu D 6 §5 odst. 4. Při potvrzení o zdanitelných
    >>příjmech jsem přepočítala řádek 2 a 6; ř. 9 jsem
    >>neopravovala - za částečně nevyplacený měsíc nebyla
    >>sražena
    >>žádná záloha.
    >>Nevím si ale rady s ř. 13; to se v pokynu neuvádí.
    >
    >13. Úhrn vyplacených měsíčních daňových bonusů

    Děkuji za odpověď, ale zkusím to vysvětlit ještě jinak. Zaměstnanec dostal vyplaceno za prosinec o něco víc než třetinu částky k výplatě. Mám tedy počítat s tím, že byla vyplacena pouze část čisté mzdy, a z daňových bonusů nebylo vyplaceno nic?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).