Hlavní navigace

Dobropis ke zboží prodanému mimo EET

  • (neregistrovaný) 92.61.86.---

    28. 2. 2017 14:04

    Dobrý den,
    chci se zeptat, zda budu evidovat dobropis v EET, který bude vystavený ke zboží prodanému před 1.3.2017? V §7 EET je psáno: "vrací-li se EVIDOVANÁ tržba......" a zboží prodané před 1.3.2017 není evidováno. Takže teď si nejsem jistá, jak to přesně bude.
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).