Hlavní navigace

Náhrada za ztrátu na služebním příjmu

  • (neregistrovaný) 77.92.195.---

    6. 3. 2017 0:35

    Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit jestli je osvobozena náhrada za ztrátu na služebním příjmu příslušníků bezpeč.sborů přijata v roce 2016 ???
    Narazila jsem na § 6 odst.9 písm. ch) zákon o dani z příjmu k 1.1.2016, kde je výčet osvobozených příjmů,ale nevím jak u tohoto pochopit znění písm. ch),které končí "podle právních předpisů účinných do 31.prosince 2005" Mockrát děkuji za jakoukoliv radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).