Hlavní navigace

Vyúčtoání daně z příjmů a nerezidenti

  • (neregistrovaný) 78.45.101.---

    6. 3. 2017 22:01

    Prosím o radu,

    máme 3 zaměstnance na DPP slováky. Trvalý pobyt v SR. Odměna do 10 000. Byla jim sražená srážková daň a odevedena.

    mám je uvést do přílohy č. dvě vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti?

    koukala jsem se na ten § 2 odst. 3 zákona co je podle zákona daňový nerezident a moc mě to není jasné

    Poplatníci jsou daňovými rezidenty České republiky, pokud mají na území České republiky bydliště nebo se zde obvykle zdržují.

    takže když se zde obvykle zdržují jsou rezidenty?

    děkuji moc za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).