Hlavní navigace

Splatnost srážk.daně ze zisku

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:96c8:----:----:----:----:----

    20. 3. 2017 11:21

    Dobrý den, dělám Vyúčtování daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně.
    Chtěla jsem poprosit o radu, jak to má být správně: VH (Rozhodnutí jediného společníka) schválila zisk v červnu a rozhodla o vyplacení zisku. Část zisku si vyplatil již v červenci a srpnu. Dokdy se
    měla zaplatit srážková daň z toho vyplaceného zisku?
    Čtu § 38d odst.2 a 3 a vůbec z toho nejsem chytrá. Zaplacená byla 2/9. Nyní nevím, jestli už alikvotní část srážk.daně k zisku, kt.byl vyplacený v červenci a srpnu byla splatná dříve?
    Zda patří do sl.1Mělo být sraženo už do července a srpna a
    do sloupce 10Na dani bylo odvedeno celkem částku vypíši do měsíce září, kdy bylo skutečně zaplaceno?
    Doufám, že jsem to popsala srozumitelně. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).