Hlavní navigace

identifikovaná osoba a DPFO???

  • (neregistrovaný) 94.142.235.---

    2. 4. 2017 11:22

    Vznikla mi tak povinnost přihlásit se jakoí v rámci služeb IT, UVÁDÍM V ŘÁDKU 101 (§7), nebo tyto příjmy uvádím v příloze 3 ř.321?...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).