Hlavní navigace

Intrastat faktura do EU vývoz do 3. země

  • (neregistrovaný) 62.77.78.---

    12. 4. 2017 12:27

    Dobrý den,

    moc prosím o radu, už se v tom motám, pokud fakturuji belgické firmě ale my jako vývozce zajistíme vývoz zboží rovnou do třetí země do Ruska, tak do Intrastatu uvádět nebudu je to tak?? A DPH je osvobozeno dle §66

    Ale pokud fakturuji Belgické firmě a dovezu na její provozovnu do Belgie a ona už pak na svoje náklady přepravuje do Ruska a ona proclí tak do Intrastatu uvádím a DPH je osvobozeno dle §64


    Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).