Hlavní navigace

Odměna předsedy představenstva a.s.

  • (neregistrovaný) 82.113.60.---

    25. 1. 2013 12:19

    Dobrý den,
    může mi někdo poradit, jak to bude s odvody při vyplacení jednorázové odměny předsedovi představenstva a.s. (není to odměna ze ziksu)? Myslím si, že by měl zaplatit srážkovou daň ve výši 15% a SP a ZP by odvádět neměl, jelikož to není odměna dle §6 ZDP. Ale nevím, zda je to správně.

    Moc děkuji za rady. Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 1. 2013 18:43

      Rop

      A za co to odměna je? Respektive z jakého právního titulu jí pobírá? Když to není ani ze zisku ani ze zaměstnání?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).