Hlavní navigace

Prodej vozidla na inter. aukci

  • (neregistrovaný) 82.150.181.---

    6. 10. 2017 8:32

    Dobrý den,
    prosím o radu. Auto po nehodě - vrak (totální škoda) po vyřízení s pojišťovnou nabídnuto na internetové aukci k odkupu. Našel se zájemce, který zbytky odkoupí.
    Kdo má povinnost vystavit daňový doklad?
    Vztahuje se na tyto internetové aukce/dražby § 28/3 zákona o DPH, kdy je povinen namísto plátce vystavit daňový doklad orgán veřejné moci nebo dražebník (v tomto případě tedy provozovatel inter. aukce)?
    Je spousta portálů, které se tímto zabývají, ale nikdo nemá v obch. podmínkách nic takového uvedeno.....
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).