Hlavní navigace

Víno do nákladů v roce 2013

  • (neregistrovaný) 90.180.176.---

    28. 1. 2013 14:14

    prosím o radu- tiché víno (pro reklamní účely ) v r. 2013 lze dát do uznatelných daňových nákladů a uplatnit si odečet DPH ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 1. 2013 19:30

      Rop

      Ano. § 25 odst. 1 písm. t) zákona o daních z příjmů se nezměnil § 13 odst. 8 písm. c) zákona o DPH taky ne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).