Hlavní navigace

Předražená oprava auta

• (neregistrovaný) 94.247.36.---

9. 11. 2017 16:13

Dobrý den,
    dala jsem auto do servisu na přezutí, dohodli jsme se, že bude provedena kontrola auta před zimou a bude to celé stát do 3500,-.Také jsme se domluvili, že pokud by narazili na nějaké další věci, které je nutné opravit, zavolají. Zavolali, vyjmenovali, co je vše nutné a bezodkladné vyměnit. Prý se celá oprava tím vyšplhá na 17tis. To mi spadla brada. Jedná se prý o kotouče a brzy na předních kolech, táhla k řízení a ložiska. Auto jsem si ještě nevyzvedla,možná tam bude ještě něco, ale vše si nepamatuji. Prý už na něm pracují, takže zastavit to asi nejde. Je možné se ještě v tuto chvíli nějak bránit a zastavit opravu? 17tis. mi přijde strašná darda. Jedná se o auto z roku 2005 Renault Thalie.
    Je možné se bránit nějak zpětně třeba přes soudního znalce, který by vyhodnotil, zda cena za vyměněné díly a opravu nebyla přemrštěná?
    Jezdím do servisu dva roky co mám auto a zatím mi přišlo vše v pořádku, ale tohle mne překvapilo. Jako laik nemám šanci zjistit, zda je cena reálná, či nikoliv.

Děkuji za pomoc

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).