Hlavní navigace

OT-neopravení myčky do 30 dnů, vrácení

• 95.82.152.---

30. 11. 2017 12:13

Dobré poledne. Prosím o zkušenosti a rady. Na jaře jsem si na Heuréce vybrala a zakoupila v internetovém obchodě Nowe Kolory myčku Whirpool. Přivezl ji normálně český řidič Toptransu. V říjnu odešlo čerpadlo, 25.10. jsem reklamovala, záruční servisák, přišel, prohlédl, záruku uznal a čekala jsem na opravu. Prý na to mají 30 dnů, servis neměl ten náhradní díl.
    Opravář má přijít dnes, což už je déle než 30 dnů a servisní středisko mě samo informovalo, že si mohu nechat myčku opravit a záruka běží dál od data koupě myčky. Anebo mohu myčku nechat vyměnit za novou, ale záruka běží od nákupu té původní myčky. Anebo myčku vrátit prodejci, on vrátí peníze a já zakoupím u něj nebo kdekoli jinde myčku novou a poběží nová záruční doba.
    A teď dotaz - máte zkušenosti v takovém případě? Servisák mně řekl, že přijede, sepíše papír, že nechci opravu, ale vrácení myčky. A co dál? Novou myčku můžu koupit hned, to je jasné. Ale jak s tím vrácením. Zkontaktuji prodejce a on si myčku (zdarma) odveze na základě potvrzení servisu? A vrátí peníze na účet? Nowe Kolory jsou Poláci.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).