Hlavní navigace

Přepravné bez DPH, kam do přiznání?

  • (neregistrovaný) 85.71.85.---

    27. 7. 2010 11:05

        Dobrý den,
    mám dotaz.
    Dostali jsme FAP na přepravné bez DPH ( od plátce -dovoz švýcarsko- fakturováno plátci) podle §69
    V jakých řádcích přiznání DPH se mi to objeví?
    Poté fakturuji zákazníkovi (je to v rámci nákladů k nakoupení a následému prodeji zboží) s DPH?

    Moc děkuji za cenné rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 8. 2010 15:14

      Rop

      A ten plátce je z kterého státu? Švýcar nebo EU? či jiný?

      Prodej zboží samozřejmě fakturujete s DPH (pokud jej nevyvážíte ...)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).