Hlavní navigace

Prodej auta, prosím o kontrolu

  • (neregistrovaný) 89.190.71.---

    4. 1. 2018 8:45

    Dobrý den,
    OSVČ, plátce DPH,vede dobrovolně účetnictví.
    V květnu 2017 přerušil podnikání a v majetku mu zůstal osobní automobil, který chce nyní prodat. Při nákupu auta si odpočet DPH uplatnil.
    Prosím o kontrolu:
    vystaví fakturu na prodej auta s DPH
    příjem z prodeje zdaní dle §7?
    nebo dle § 10, když má podnikání přerušeno?

    děkuji za reakce

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).