Hlavní navigace

Změna pozice, 1 směna a 3 směny

• (neregistrovaný) 89.190.75.---

15. 1. 2018 8:22

Dobrý den, prosím Vás o zkušenosti, o rady. Zaměstnavatel chce snižovat stavy stylem, aby nemusel dávat odstupné, aby si zaměstnanec sám našel práci a pak ho pustí a nebude mu dělat problémy. Prosím konkrétně - dělal jsem seřivoače na 3 směny, ve smlouvě sepsáno. Pak jsem byl povýšen na mistra, také na 3 směny. Pak na zástupce vedoucího výroby. Ale v dodatku mám bohužel pouze, že jsem zástupce vedoucího výroby, ale ne změnu na jednu směnu na ráno. Vedoucí výroby má ve smlouvě, že se jedná o jednosměnný provoz. Když jsem zástupce vedoucího, také dělám pouze na jednu směnu, všichni vedoucí, THP jsou pouze na jednu směnu. Zaměstnavatel mi nabídl mistra výroby, ale to jsem odmítl, že pracuji 4 roky na jednu směnu, mám malé děti a nemohu dělat na 3 směny. Ale zaměstnavatel mi řekl, že mám ve smlouvě 3 směny, tu původní na mistra, že nemám změnu na jednu směnu, takže budu zástupce vedoucího na 3 směny. Ale vedoucí je pouze na jednu směnu. Nechci samozřejmě dělat problémy, ale zároveň chci vědět, jaké mám možnosti, je to slovíčkaření, nedalo se to do dodatku a nyní se na tom vedení veze, že musím na 3 směny. Ta pozice ani na 3 směny není, ale chtějí, abych odešel sám bez odstupného. Moc vám děkuji Karel

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).