Hlavní navigace

Rolety v kuchyni - od.skupina nebo TZ?

  • (neregistrovaný) 193.179.14.---

    5. 2. 2018 9:18

    Dobrý den,

    v závodní jídelně máme rolety, které se zatahují v případě, že je jídelna zavřená. Dle D-22 je k § 26 zařízení kuchyní SMV ale dle téhož pokynu na konci je roleta součást stavby.

    Jak tedy správně zařadit?

    Díky.

    Stromek

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).