Hlavní navigace

Vzdělávání s akreditací a DPH

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:9197:----:----:----:----:----

    27. 2. 2018 11:38

    Dobrý den, prosím vás, nevěděl by tady někdo? Vzdělávací s.r.o. s akreditací MŠMT. Jde mi o DPH, zda jejich činnost v oblasti rekvalifikace a dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, na které mají akreditaci MŠMT, je osvobozena od DPH bez nároku, dle § 57 odst. 1 d) a f) zákona o DPH. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).